Strona główna / Aktualności ze strony / Drzwi otwarte MZK Tomaszów Mazowiecki 12.05.2018

Drzwi otwarte MZK Tomaszów Mazowiecki 12.05.2018

Już w tę sobotę, 12 maja, odbędzie się dzień otwarty w bazie MZK Tomaszów Mazowiecki przy ulicy Warszawskiej 119/121.

Miejski Zakład Komunikacji właśnie zakończył projekt: „Niskoemisyjne autobusy hybrydowe wraz z zapleczem technicznym do ich obsługi elementami nowoczesnego systemu transportu zbiorowego w Tomaszowie Mazowieckim” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Z tej okazji, w godzinach 10:00-20:00 będzie można zobaczyć, jak zajezdnia funkcjonuje na co dzień. Każdy ze zwiedzających będzie mógł skorzystać z symulatora autobusu, a dla szukających dreszczyku grozy, przygotowany został symulator dachowania. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych (m.in. malowanie twarzy, quizy, miasteczko ruchu drogowego oraz liczne konkursy z nagrodami).

Jedną z atrakcji będzie również wystawa biletów komunikacji miejskiej z województwa łódzkiego, ot taka pozytywna niespodzianka z mojej strony?

Źródło: http://www.tomaszow-maz.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-w-nowej-bazie-mzk-/
Źródło: http://www.tomaszow-maz.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-w-nowej-bazie-mzk-/
Źródło: http://www.tomaszow-maz.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-w-nowej-bazie-mzk-/

 

O autorze: Mateusz Klucha

Pasjonat transportu oraz podróży. Fotograf-amator, który zbiera bilety komunikacji miejskiej od 2013 roku. Członek Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi. Na co dzień - pracownik PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Sprawdź także

Tomaszów Mazowiecki – zmiana loga MZK

W lipcu do obiegu zaczęły trafiać bilety ze zmienionym logo, nawiązującym do herbu miasta. Jako …

1 komentarz

  1. Dzięki za zamieszczenie informacji

error: Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zawartości serwisu Biletomania.eu lub jej części bez pisemnej zgody właściciela jest zabronione.