Strona główna / Aktualności ze strony / I Pomorski Zlot Kolekcjonerów Biletów – 22.10.2016

I Pomorski Zlot Kolekcjonerów Biletów – 22.10.2016

30 kolekcjonerów biletów komunikacji miejskiej z całej Polski przyjechało w sobotę do Sopoteki – Galerii Sztuki Multimedialnej. To właśnie tam zorganizowano ich pierwszy zjazd na Pomorzu. Podczas spotkania można było nie tylko wymieniać się biletami, ale również je kupować i sprzedawać. Goście pojawili się z takich miast, jak: Opole, Elbląg czy Łódź. Ogólnopolskie Zjazdy Kolekcjonerów Biletów to nie tylko znakomita okazja do uzupełnienia braków w zbiorach – to także możliwość nawiązania nowych kontaktów. Podobne zloty są organizowane od wielu lat między innymi w Łodzi, a także we Wrocławiu. Zlot był częścią obchodów Dziesięciolecia  Pomorskiego Stowarzyszenia Sympatyków Transportu Miejskiego.

Materiał wideo z wydarzenia: http://wm.pl/392487,Milosnicy-transportu-i-komunikacji-spotkali-sie-na-zlocie-kolekcjonerow-biletow.html

Podziękowania dla Pawła Aniśkowicza za zdjęcia 🙂

 

O autorze: Mateusz Klucha

Pasjonat transportu oraz podróży. Fotograf-amator, który zbiera bilety komunikacji miejskiej od 2013 roku. Członek Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi. Na co dzień - pracownik PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Sprawdź także

Tomaszów Mazowiecki – zmiana loga MZK

W lipcu do obiegu zaczęły trafiać bilety ze zmienionym logo, nawiązującym do herbu miasta. Jako …

error: Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właściciela serwisu ©Biletomania.eu jest zabronione.