Strona główna / Aktualności ze strony / II Zlot Kolekcjonerów Biletów – Sopot 21.10.2017

II Zlot Kolekcjonerów Biletów – Sopot 21.10.2017

Po raz drugi zorganizowany został Pomorski Zlot Kolekcjonerów Biletów! Wydarzenie przyciągnęło wszystkich kolekcjonerów biletów 27związanych z transportem zbiorowym – związanych z polską i zagraniczną komunikacją miejską oraz tych, którzy poszukują różnych biletów kolejowych. Była to okazja nie tylko do wymiany i uzupełnienia swoich zbiorów, lecz również do nawiązywania kontaktów z innymi kolekcjonerami z Pomorza, i nie tylko… Wbrew nazwie, nie tylko z województwa pomorskiego – gościliśmy również kolekcjonerów między innymi z Łodzi, Warszawy, Bydgoszczy… Dodatkowo kolekcjonerzy biletów mogli nawiązywać kontakty kolekcjonerskie z kolekcjonerami z innych działów (w ramach forum collections.pl), aby wspólnymi siłami móc poszerzać swoje zbiory podczas zlotu i w przyszłości. Łącznie około 40 kolekcjonerów spędziło kilka godzin na Sopotece – Galerii Sztuki Multimedialnej. Organizatorem tego wydarzenia było Pomorskie Stowarzyszenie Sympatyków Transportu Zbiorowego.

O autorze: Mateusz Klucha

Pasjonat transportu oraz podróży. Fotograf-amator, który zbiera bilety komunikacji miejskiej od 2013 roku. Członek Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi. Na co dzień - pracownik PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Sprawdź także

Tomaszów Mazowiecki – zmiana loga MZK

W lipcu do obiegu zaczęły trafiać bilety ze zmienionym logo, nawiązującym do herbu miasta. Jako …

error: Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zawartości serwisu Biletomania.eu lub jej części bez pisemnej zgody właściciela jest zabronione.