Strona główna / Aktualności ze strony / Nowy serwer – nowe wyzwania ?

Nowy serwer – nowe wyzwania ?

Witajcie. To pierwszy post na tej stronie po przenosinach. Dlaczego tak późno? Ano niestety kwestie organizacyjne czasem trwają długo i człowiek zapomina o prozaicznych rzeczach. Dlaczego taki tytuł? Poprzednio strona była na darmowym serwerze, który nie spełnił moich oczekiwań, dlatego ze znajomym przenieśliśmy ją tutaj – na wersję płatną. Jak na razie „problem” jako takim jest wgranie całego zbioru do galerii – aktualnie są 8152 bilety w kolekcji więc jest to dość dużo – jak strona trafiła na darmowy serwer to biletów było około 5500 – zdecydowanie mniej. Jak na razie wgrane zostało 23 % całego zbioru. Całe skończone strony są olinkowane, więc można w nie swobodnie wchodzić. jeśli znajdziecie jakikolwiek błą to piszcie, będziemy poprawiać.
Cóż, startujemy! 🙂
/Mateusz&Adek

O autorze: Mateusz Klucha

Pasjonat transportu oraz podróży. Fotograf-amator, który zbiera bilety komunikacji miejskiej od 2013 roku. Członek Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi. Na co dzień - pracownik PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Sprawdź także

Tomaszów Mazowiecki – zmiana loga MZK

W lipcu do obiegu zaczęły trafiać bilety ze zmienionym logo, nawiązującym do herbu miasta. Jako …

1 komentarz

  1. Witam, dziękuję bardzo za miłe słowa 🙂
    W ramach dnia wolnego od pracy dzisiaj też trochę „pobawiłem się stroną” i m.in. dodałem bilety z Tomaszowa Mazowieckiego -> http://biletomania.eu/wojewodztwo-lodzkie/tomaszow-mazowiecki
    Pozdrawiam

error: Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właściciela serwisu ©Biletomania.eu jest zabronione.