Strona główna / Aktualności ze strony / Pomorski Zlot Kolekcjonerów Biletów

Pomorski Zlot Kolekcjonerów Biletów

Już w najbliższą sobotę – 22 października – w godzinach 10:30-16:00 odbędzie się Pomorski Zlot Kolekcjonerów Biletów. Miejscem spotkania będzie Sopoteka – Galeria Kultury Multimedialnej (ul. Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot – galeria znajduje się na II piętrze budynku dworca Sopot). Wstęp jest bezpłatny

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich pasjonatów transportu. To idealny moment do wymian, uzupełnienia swoich zbiorów, a także do nawiązania kontaktów w świecie bileciarzy.

Organizatorem wydarzenia jest Pomorskie Stowarzyszenie Sympatyków Transportu Miejskiego [http://psstm.org.pl/]. Wydarzenie jest organizowane w ramach obchodów dziesięciolecia Stowarzyszenia. My oczywiście również się pojawimy na Zlocie 🙂

O autorze: Mateusz Klucha

Pasjonat transportu oraz podróży. Fotograf-amator, który zbiera bilety komunikacji miejskiej od 2013 roku. Członek Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi. Na co dzień - pracownik PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Sprawdź także

Tomaszów Mazowiecki – zmiana loga MZK

W lipcu do obiegu zaczęły trafiać bilety ze zmienionym logo, nawiązującym do herbu miasta. Jako …

error: Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właściciela serwisu ©Biletomania.eu jest zabronione.