Strona główna / Aktualności ze strony / XVI Ogólnopolski Zjazd Kolekcjonerów Biletów

XVI Ogólnopolski Zjazd Kolekcjonerów Biletów

To nie żart! 1 kwietnia 2017 roku w murach Muzeum Komunikacji Miejskiej odbędzie się Ogólnopolski Zjazd Kolekcjonerów Biletów. Imprezie, organizowanej we współpracy z Klubem Miłośników Starych Tramwajów, towarzyszyć będzie giełda, podczas której będzie można kupić lub sprzedać bilety jednorazowe lub okresowe z rozmaitych miast i różnych epok. Jest to już szesnaste spotkanie w ogóle, a piętnaste w Łodzi.

Wykorzystując szczególną datę, na którą wyznaczono Zjazd, organizatorzy zwracają się z prośbą do wszystkich uczestników o przywiezienie różnych biletów z błędami w druku, przejęzyczeniami oraz przestemplowanych, niecodziennych oraz tych o nietypowej treści. Okazy zostaną pokazane podczas spotkania.

Zjazd odbędzie się w godzinach 8:00-14:00 w Muzeum Komunikacji Miejskiej MPK-Łódź przy ul. Wierzbowej 51. Cena stolika to 6,00 zł, bilety dla zwiedzających zaś kosztować będą 2,40 zł (normalny) i 1,20 zł (ulgowy). Rezerwacji dokonać można telefonicznie (numer 42 / 672-12-07) lub za pomocą e-maila muzeum@mpk.lodz.pl Zgłoszenia są przyjmowane do 30 marca. Ilość miejsc ograniczona.

Informacja dla wszystkich pozlotowych noclegowiczów: Z dniem 2 kwietnia zmienia się układ komunikacyjny, rozkłady oraz ceny biletów. W dniach 2-4 kwietnia komunikacja jest bezpłatna 🙂

Serdecznie zapraszamy!

O autorze: Mateusz Klucha

Pasjonat transportu oraz podróży. Fotograf-amator, który zbiera bilety komunikacji miejskiej od 2013 roku. Członek Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi. Na co dzień - pracownik PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Sprawdź także

Tomaszów Mazowiecki – zmiana loga MZK

W lipcu do obiegu zaczęły trafiać bilety ze zmienionym logo, nawiązującym do herbu miasta. Jako …

error: Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właściciela serwisu ©Biletomania.eu jest zabronione.