Świdnica – uruchomienie linii 31A

Świdnica – uruchomienie linii 31A

Od 3 września, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Świdnicy reaktywowało linię autobusową na trasie Świdnica – Wałbrzych, oznaczoną numerem 31A.

Autobusy kursują z placu Św. Małgorzaty przez ul. Zamenhofa, dwa przystanki w Słotwinie, Komorów i Mokrzeszów, cztery przystanki w Świebodzicach do Wałbrzycha.
W Wałbrzychu, linia 31A zatrzymuje się na przystankach na Szczawienku, przy skrzyżowaniu de Gaulle’a i Wrocławskiej, przy OBI, koło Politechniki, pod dworcem kolejowym Wałbrzych Miasto oraz na ul. Wysockiego przy placu Grunwaldzkim.

W najbliższym czasie od uruchomienia linii, będą prowadzone badania, mające na celu najlepsze dopasowanie rozkładu jazdy do potrzeb pasażerów.

https://www.walbrzych24.com/upload/upload/Wiadomo%C5%9Bci/2018.08/16-31/0831_autobus02.jpg
Rys. 1 Rozkład linii 31A z przystanku Plac Św. Małgorzaty [Świdnica] oraz ceny biletów na trasie. Źródło: Fan Page Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Świdnica Sp. z o.o
Rys. 2 Bilety jednorazowe obowiązujące na linii 31A Świdnica – Wałbrzych
Rys. 3 Każdy z biletów posiada z tyłu adres internetowy z rokładami jazdy autobusów MPK Świdnica, a także kod QR przenoszący na podaną stronę.

Dodaj komentarz